İnsan
PROJELER
Parmak İzi tasarımı doğanın izlerinin, insanla ilişkisini yansıtmaktadır. Dökmen’in bu tasarımı kalıcı festival bahçesi olarak Beşiktaş parkları..
Sürdürülebilir yeşil cepheler, Beşiktaş’ın bazı binalarında varolacak.
Hülya Korkmaz, A.Pınar Yılmaz, Özlem Korkmaz, Buket Baydemir, Derya Şişik Atalay, Oya Horoz, Yeşim Dursun, Hande Evrenos, Oya Metelar, Nilgün Töre, Arzu Poyraz, Aynur Alt..
Festivalle birlikte canlı botanik heykeller Beşiktaş’a yerleşecek.
Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi’nin profesyonel eğitmenleri önderliğinde dersler festival kapsamında açık havaya taşınıyor.
Ekoloji konseptli bronz ve paslanmaz çelik heykel sergisi.
Okullarla geliştirilen bostan projesi permakültür ilkelerine uyularak, kentlerde sürdürülebilir..
Kalıcı olarak inşa edilecek Hobbit Ev, çocuklar için bir masal evi olarak hizmet verecektir.  ..
Festival ile bir başlangıç yaparak, herkese kentsel tarım fikrini anlatmaya ve bilinç yaratmayı hedefleyen projedir.
Urbanscape çeşitli uygulamalarda kullanılan yeni inovatif ürün ve sistem yelpazesinin ismidir. İki önemli özelliği bir araya getirir - kent orta..
Park ziyaretçilerinin fiziksel aktivite yapmalarını teşvik eden, doğa dostu malzemelerden oluşan, PBD tarafından temin edilen ahşap oyun par..
Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi, STK’lar ve pek çok firma, isimler tarafından verilecek. Çocuklar ve yetişkinlere yönelik atölye çalışmaları..
Bilimi sevdirecek, doğayı bilimle birlikle anlatarak yeşile, toprağa, bitkilere ait öğretici ve eğlenceli projeler çocuklarla birlikte özel ..
Ekoloji ve doğa temalı panel Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşecektir. Uluslararası davetliler, akademisyenler ve öğrencile..
Değişik tasarımlardan oluşan oturma üniteleri Beşiktaş’ın çeşitli noktalarına yerleştirilecek. Beşiktaş bir “açıkhava oturma odasına” dön..
İstanbul’da yer alan konsolosluklarla geliştirilen projeler. 
Duyu etkinliklerin farkına varan içsel bir güçtür. Bu güçlerin her biri kaybedildiğinde birer engel doğar. Aslında her birey bir engelli adayıdır. Hayatımı..
Şimdi Kozalarımızı Yırtıp Uçma Zamanı!Panayır havasında geçecek Kelebek fesitivalimizde kozalarımızı birlikteyırtıp uçalım... Tüm gün gerçekleşecek gösteriler..
Gayrimenkul şirketlerinden Keller Williams 2009 yılından beri gerçekleştirilen sosyal sorumluluk günü “Red Day” etkinliğini (Topluma Katkı Günü) Türkiye’de de kutluyo..